برخی مشکلات در زندگی و معیشت مردم باعث شده عملکرد دولت را نبینند

1402/11/21 9:41
رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: برخی مشکلات در زندگی و معیشت مردم وجود دارد که بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون غباری است که نمی‌گذارد مجاهدت‌های انجام شده دولت توسط مردم دیده شود.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی؛ آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر و نماینده ولی‌فقیه استان در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی رویداد روایت پیشرفت که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی ابتکاری بسیار خوب و از نظر کیفیت و اصل موضوع آن بسیار مهم است.

 وی افزود: دستاوردهای دولت سیزدهم اکنون در غباری قرار گرفته و این در حالی است که اقدام‌های انجام شده تضمین‌کننده پیشرفت و آبادانی کشور است.

 امام‌جمعه مشهد بیان کرد: مردم اگر مجاهدت‌های انجام شده را لمس کنند، واقعیت‌ها را بهتر درک می‌کنند و این در حالی است که شاهد آن هستیم که زندگی مسئولان در رده‌های مختلف از شخصی به کاری تبدیل شده و مردم در حال متوجه‌شدن این موضوع هستند.

 نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه برخی مشکلات در زندگی و معیشت مردم وجود دارد که بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون غباری است که نمی‌گذارد مجاهدت‌های انجام شده توسط مردم دیده شود، توضیح داد: زیرا مردمی که اکنون با گرانی مواجهه هستند نمی‌توانند اقدامات انجام شده و ساختارهای زیربنایی ایجاد شده را ببینند و این در حالی است که بسیاری از اقدامات انجام شده، در آینده کشور بسیار مؤثر است.

علم‌الهدی تأکید کرد: چه خوب بود که در این ایام که افراد بسیاری برای زیارت مضجع شریف رضوی به مشهد می‌آیند از برپایی این نمایشگاه به‌خوبی مطلع می‌شدند تا جهاد تبیینی که آغاز شده، نتایج بهتری داشته باشد.

 انتهای پیام/

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.