برگزاری جشنواره کشوری شعر و داستان «مهرانه» ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان+فیلم

1402/11/10 4:30
مدیر روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: جشنواره کشوری شعر و داستان «مهرانه» ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان است که از ۲۰ دی‌ماه در سراسر کشور آغاز و تا ۲۰ بهمن‌ماه نیز ادامه دارد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی؛ شوکت سالاری مدیر روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان در گفت‌وگو با رادیو خراسان اظهار کرد: این جشنواره به دلیل کمبود محتوای ادبی در موضوعات مسئولیت‌پذیری اجتماعی، ما به هم ربط داریم، بی‌تفاوت نباشیم، قانون‌مداری و خانواده در سراسر کشور راه‌اندازی شده و پس از پایان جشنواره اشعار برتر منتخب برای اجرای گروه‌های سرود به‌صورت رایگان در اختیار همگان قرار می‌گیرد تا در مدارس، مساجد و مراسم‌ها از این محتواها بهره‌برداری شود.

 وی افزود: اشعار ارسال شده ترجیحاً در قالب چارپاره باشد؛ اما دیگر قالب‌ها و سبک‌های ادبی نیز آزاد است. در بخش داستان کوتاه که تا سقف ۱۵۰ کلمه است ملاک ارزیابی موضوع و تم، طرح شخصیت‌پردازی، گفتگو، فضاسازی پرداخت، لحن داستان و زاویه دید است.

سالاری بیان کرد: این جشنواره با همکاری آموزش‌وپرورش کشور و ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی راه‌اندازی شده که جا دارد همین‌جا از عوامل اجرایی این جشنواره در آموزش‌وپرورش خراسان رضوی تقدیر و تشکر کنیم.

انتهای پیام /

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.