دسته بندی: جشنواره مفلحون

مدیر اجرایی جشنواره مفلحون ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: منتخبین جشنواره مفلحون در سال ۱۴۰۲ معرفی می‌شوند.
سه‌شنبه 08 خرداد 1403
مدیر اجرایی جشنواره مفلحون ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: منتخبین جشنواره مفلحون در سال ۱۴۰۲ معرفی می‌شوند.
سه‌شنبه 08 خرداد 1403

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: متأسفانه در جامعه به فریضه واجب امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر نگاه بسیار حداقلی وجود دارد که نیازمند اصلاح است.
شنبه 13 آبان 1402

دبیر شورای امربه‌معروف ستاد قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش:

دبیر شورای امربه‌معروف ستاد قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: فریضهٔ امربه‌معروف نه‌تنها در حوزهٔ عفاف و حجاب بلکه باید در تمامی حوزه‌ها اشاعه پیدا کند و احیای این فریضتین رهنمود جامعه به سمت پیشرفت است.
شنبه 13 آبان 1402

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حمایت و مشارکت مسئولین در دستگاه‌های اجرایی، ستاد امربه‌معروف را برای رسیدن به اهدافش که در راستای احیای فریضتین است یاری می‌کند.
شنبه 13 آبان 1402

رئیس شورای امربه‌معروف تعزیرات حکومتی خراسان رضوی:

رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: عملکرد اصلی این نهاد، ترویج معروفات و برخورد با منکرات و متخلفین در حوزه‌های مختلف جامعه است.
پنج‌شنبه 11 آبان 1402
معاون اجتماعی و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امربه‌معروف خراسان رضوی گفت: همگام‌سازی برنامه‌ها در دستگاه‌های اجرایی گام مؤثری در راستای حرکت به سمت اهداف ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر است و به احیای این فریضتین کمک شایانی می‌کند.
یک‌شنبه 07 آبان 1402

دبیر ستاد امربه‌معروف خراسان رضوی:

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: چهارمین جشنواره مفلحون با هدف تقدیر از برترين‌های امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان با حضور رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران ارشد استانی در سالن عطار نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.
یک‌شنبه 07 آبان 1402

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کشور:

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کشور گفت: امربه‌معروف به معنای حمایت از خوبی ها، عدالت، امنیت، معنویت، کرامت انسانی و نیز تشویق جامعه به ارزش‌های تراز جامعه بشری است.
یک‌شنبه 07 آبان 1402

در چهارمین جشنواره مفلحون انجام شد؛

در چهارمین جشنواره مفلحون از برترین‌های امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی با حضور رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کشور تقدیر شد.
یک‌شنبه 07 آبان 1402
قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: راه‌اندازی سامانه سو باهدف تسریع بخشیدن به پیگیری مطالبات مردم و آشکار بودن کلیه مراحل پیگیری برای مطالبه‌گر یکی از مؤثرترین اقدامات ستاد امر به معروف استان در دستگاه‌های اجرایی به‌منظور رفع موانع و مشکلات است که باید در سطح گسترده‌ و ملی گسترش پیدا کند.
یک‌شنبه 07 آبان 1402

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.