همایش آموزشی دبیران عفاف و حجاب دستگاه‌های دولتی خراسان رضوی برگزار شد
25 خرداد 1401 - 14:26
شناسه : 1750
بازدید 251
2
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در همایش آموزش توجیهی دبیران عفاف و حجاب دستگاه های دولتی گفت : رعایت شاخص های عفاف و حجاب اسلامی یکی از وظایف مهم این دستگاه ها بوده و قرار گاه 21 تیر برای کمک به مدیران در رفع نواقص احتمالی در رعایت این شاخص ها راه اندازی شده است .
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان، مهدی رضایی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با اشاره به ۲۱ تیر ماه روز عفاف و حجاب در کشور گفت: قرار گاه ۲۱ تیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با همکاری استانداری و بازرسان افتخاری و مردمی وظیفه نظارت بر دستگاه های دولتی و خصوصی حجاب و عفاف کارمندان دولتی را بر عهده دارد .

وی با اشاره به مراحل قرارگاه افزود: ابتدا خودارزیابی توسط دبیران عفاف و حجاب صورت گرفته ، سپس بازرسان از نحوه رعایت شاخص ها ارزیابی خواهند نمود و نواقص احتمالی را به صورت مکتوب به مدیر دستگاه گزارش می نمایند و در پایان پیش از تهیه گزارش نهایی، از چگونگی اصلاح نواقص بازرسی نامحسوس به عمل خواهد آمد.

رضایی یادآور شد: چنانچه مدیران در مراحل مختلف قرارگاه همکاری لازم را برای رفع نواقص احتمالی به عمل نیاورند جهت برخورد به نهاد های بالا دستی معرفی می گردند.

همچنین در این جلسه شاخص های حجاب و عفاف و نمونه چک لیست های ارزیابی و معرفی نامه های لازم  جهت آمادگی دستگاه ها و همکاری کامل با بازرسان قرارگاه ۲۱ تیر تحویل گردید.

انتهای پیام/

نوشته‌های مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.