جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر یگان‌های نظامی و انتظامی خراسان رضوی
23 تیر 1401 - 21:27
شناسه : 1855
بازدید 316
2
به مناسبت هفته عفاف و حجاب، جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر یگان‌های نظامی و انتظامی خراسان رضوی به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح این استان برگزار شد.
ارسال توسط :
پ
پ
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی، به مناسبت هفته عفاف و حجاب، جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر یگان های نظامی و انتظامی خراسان رضوی به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح این استان برگزار شد.
رضا چیتی فدافن، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی در این جلسه گفت: امام حسین علیه السلام به واسطه اجرای فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر و به پا داشتن آنها حج خود را به اتمام نرساند و این نشان از جایگاه ویژه این دو فریضه را می رساند.
وی در ادامه افزود: شناسایی معروف و منکر از موارد مهمی است که باید توسط ضابطان رعایت شود. دو نعمت سلامت و امنیت همیشه پنهان هستند و وقتی نباشند قدر و ارزش آنها را می دانیم. نیروهای مسلح ما حافظ امنیت هستند و یکی از روش های مهم تامین امنیت به پا داشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
چیتی خاطر نشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر آسان ترین و کم هزینه ترین راه پیشگیری از جرایم است. هجمه های تبلیغاتی دشمنان انقلاب و نظام بیشتر از گذشته و در فضای گسترده رسانه ای و مجازی انجام می شود و برای مقابله با آن باید با کارهای کارشناسی روش های مناسب مقابله با آن را انجام دهیم.
مهدی رضایی، دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر خراسان رضوی در این جلسه گفت: در پایان هر سال از برنامه ها و فعالیت های مربوط به امر به معروف و نهی از منکر دستگاهها و نیروهای مسلح نظامی و انتظامی ارزیابی صورت می‌گیرد و از برنامه ها و فعالیت های برتر تقدیر می شود.
 وی افزود: طبق قانون مسئولیت حجاب و عفاف کارکنان بر عهده مسئول دستگاه هست. یکی از برنامه های ستاد امربه معروف و نهی از منکر بررسی شاخص های حجاب و عفاف در دستگاهها می باشد که اکنون به واسطه اجرای آن از سوی دشمنان در هفته های اخیر مورد هجمه شدید قرار گرفته است.
رضایی خاطرنشان کرد: حجاب و عفاف وقتی اهمیت پیدا می‌کند که می بینیم دشمنان با صرف وقت و هزینه های فراوان در موضوع پروژه حیاء زدایی فعال شده اند.
در این جلسه همچنین عباس تعدادی، مدیر مسئول معاونت نیروهای مسلح ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: برنامه های نیروهای مسلح نظامی و انتظامی استان در سال جاری ابلاغ شده است و انتظاری که از دبیران نیروهای مسلح داریم اجرای دقیق و کامل برنامه ها می باشد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.