رفع مطالبات مردم در گناباد نیازمند توجه مسئولان است

1402/11/21 8:34
رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر گناباد گفت: تکمیل جاده‌های مواصلاتی و از جمله ۲ بانده‌سازی آنها برای کاهش سوانح جاده‌ای و کاهش معضل تأمین آب شرب در این شهرستان مهم‌ترین مطالبات مردم بوده که رفع آن نیازمند توجه جدی مسئولان است.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب، رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر و امام‌جمعه گناباد اظهار کرد: باتوجه‌به استمرار معضل خشکسالی و کمبود بارش، تأمین آب از این شهرستان از مسائل بسیار مهم به شمار می‌رود که در صورت غفلت شاهد تشدید این معضل خواهیم بود.

وی افزود: در تابستان سال جاری شهرستان گناباد با مشکلات زیادی در تأمین آب شرب مواجه شد که با مدیریت قوی فرماندار، بسیج امکانات و هم‌افزایی بین مسئولان تبعات این مشکل کاهش یافت، اما رفع اساسی این معضل نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است.

 امام‌جمعه گناباد ادامه داد: توسعه و تکمیل جاده‌ها از جمله گناباد به فردوس، گناباد به بجستان و همچنین ۲ بانده سازی جاده گناباد به قائن برای کاهش سوانح جاده‌ای از مطالبات مهم ساکنان این منطقه است.

وی توسعه ساخت‌وساز نهضت ملی مسکن را یکی از دستاوردهای مهم دولت سیزدهم در شهرستان گناباد عنوان کرد و خواستار اختصاص اعتبار برای سرعت بخشی در تأمین تسهیلات موردنیاز متقاضیان این بخش شد.

صادقی نسب با گرامیداشت دهه فجر و ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: با پیروزی این انقلاب کشور ما از شر رژیم ستم‌شاهی پهلوی، استکبار و استبداد و صهیونیست‌ها که منابع و ذخائر ایران را به غارت می‌بردند، راحت شد و در پرتو نظام جمهوری اسلامی شاهد توسعه و پیشرفت و ارائه خدمات همراه باعدالت در بخش‌های مختلف جامعه هستیم.

 رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر گناباد خاطرنشان کرد: طرح نهضت ملی مسکن و واگذاری هزاران قطعه زمین به مردم، نهضت پل‌سازی و گازرسانی و آسفالت روستاها، برق‌رسانی و آبرسانی به مناطق روستایی دورافتاده گناباد و بهره‌برداری از فرودگاه این شهرستان از دستاوردهای مهم دولت سیزدهم است.

 انتهای پیام/

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.