چهارمین جشنواره مفلحون استان خراسان رضوی برگزار شد/ تقدیر از برترین‌های امر به معروف و نهی از منکر استان

1402/08/07 10:22
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: چهارمین جشنواره مفلحون با هدف تقدیر از برترين‌های امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان با حضور رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران ارشد استانی در سالن عطار نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی؛ مهدی رضایی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان اظهار کرد: بر اساس بند ۴ ماده ۱۶ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر چند سالی است که به ابتکار ستاد استان جشنواره‌ای با عنوان مفلحون طراحی شده و در این جشنواره برترین‌های حوزه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر شناسایی و تجلیل می‌شوند.

وی در خصوص نحوه انتخاب برترین‌ها در حوزه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، افزود: این جشنواره دستورالعمل‌ها و شاخص‌هایی دارد که در اختیار مجموعه‌های اداری قرار می‌گیرد و از شاخص‌ها طبق دستورالعمل ابلاغی تجلیل می‌شود.

رضایی با اشاره به افزایش ۲۲ درصدی برترین‌های مفلحون در استان نسبت به سال گذشته، بیان کرد: سال ۱۴۰۱ در دو مجموعه دستگاه‌های حاکمیتی و اصناف جشنواره پیگیری و در این راستا ۶۷۰ نفر در مرحله اول در ادارات و مجموعه‌های مربوطه تقدیر شدند و در مرحله دوم که استانی است با بررسی‌های انجام شده ۴۴ نفر از تعداد فوق انتخاب و در این جشنواره تقدیر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره سال گذشته بین دستگاه‌های حاکمیتی و اصناف انجام شد. امسال نیز دستورالعمل‌ها و شاخص‌ها در ۶ دستگاه دیگر شامل حوزه دانش‌آموزی، دانشجویی، معلمی و ... طراحی شده و به دنبال این هستیم اگر بشود برای کارخانه‌ها هم این طرح را آماده و ابلاغ کنیم.


انتهای پیام/


 

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.