دسته بندی: دوره های آموزشی

اولین گواهینامه دوره آموزشی شهروند خبرنگاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی صادر و اهدا شد.
سه‌شنبه 17 بهمن 1402
اولین گواهینامه دوره آموزشی شهروند خبرنگاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی صادر و اهدا شد.
سه‌شنبه 17 بهمن 1402
معاون آموزش و پژوهش ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: از ابتدای آذرماه امسال تاکنون تعداد ۹۰۸۴ نفر در ۱۲۴ جلسه توسط ۷۰ مربی آموزش‌های تخصصی و عمومی لازم در حوزه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را فراگرفته‌اند.
چهارشنبه 13 دی 1402
معاون آموزش و پژوهش ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: تعداد ۱۶۶۰ نفر در ۲۶ جلسه توسط ۲۰ مربی طی یک هفته آموزش‌های لازم در حوزه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را فراگرفته‌اند.
یک‌شنبه 10 دی 1402

معاون رسانه و مهندسی فرهنگی ستاد امربه‌معروف استان:

اولین دوره آموزش شهروند خبرنگار ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی از ابتدای آذرماه جاری در منطقه ۹ شهرداری مشهد در محل فرهنگسرای فناوری و رسانه آغاز و ۱۵ آذرماه با برگزاری کارگاه ارزیابی به‌صورت میدانی به کار خود پایان داد.
یک‌شنبه 19 آذر 1402
معاون آموزش ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: از ابتدای آبان‌ماه سال جاری تاکنون ۵۱۸۷ نفر در ۵۲ جلسه آموزشی این معاونت شرکت کرده‌اند و ۲۳ مربی آموزش این افراد را برعهده داشتند.
یک‌شنبه 19 آذر 1402
اولین دوره آموزش شهروند خبرنگار ستاد امر به معروف خراسان رضوی در فرهنگسرای فناوری و رسانه مشهد برگزار شد.
دوشنبه 06 آذر 1402

ستاد امربه‌معروف خراسان رضوی برگزار کرد:

معاون رسانه و مهندسی فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: باتوجه‌به اهمیت رسانه در راستای تبیین امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر و همچنین پیگیری بهتر مطالبات مردم، اولین دوره آموزش شهروند خبرنگار با همین رویکرد از اول آذرماه جاری در مشهد برگزار شد.
دوشنبه 06 آذر 1402
دومین دوره آموزش تبیین امربه‌معروف برای ۱۵۰۰ نفر از کارکنان سازمان اتوبوس‌رانی مشهد به مدت ۱۰ روز در سالن اجتماعات بوستان ترافیک برگزاری شد.
شنبه 04 آذر 1402

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر طرقبه شاندیز:

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر طرقبه شاندیز گفت: در راستای مصوبات ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در خصوص اهمیت و اولویت آموزش در احیای این فریضتین، جلسه آموزشی و توجیهی ترویج فرهنگ حجاب و عفاف توسط شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری طرقبه ویژه رانندگان برگزار شد.
دوشنبه 08 آبان 1402
در برشور مهرانه فرهنگی 4 کتاب برای مطالعه معرفی شده است.
یک‌شنبه 16 مهر 1402

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.