دسته بندی: نیشابور

رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر فرمانداری نیشابور گفت: ایجاد شغل پایدار یکی از مهم‌ترین مطالبات جوانان است که زمینه بسیاری از منکرات را در جامعه کاهش می‌دهد.
دوشنبه 16 بهمن 1402
رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر فرمانداری نیشابور گفت: ایجاد شغل پایدار یکی از مهم‌ترین مطالبات جوانان است که زمینه بسیاری از منکرات را در جامعه کاهش می‌دهد.
دوشنبه 16 بهمن 1402

رئیس شورای امربه‌معروف آموزش‌وپرورش نیشابور:

رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر آموزش‌وپرورش نیشابور گفت: امسال در ایام پرفضیلت ماه رجب تعداد ۶۵۰ دانش‌آموز دختر و پسر از نیشابور در مراسم پرفیض و معنوی اعتکاف شرکت کردند و به در ترویج یک معروف حسنه شریک بودند.
یک‌شنبه 08 بهمن 1402

رئیس شورای امربه‌معروف مخابرات نیشابور خبر داد:

رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر مخابرات نیشابور گفت: در راستای پیگیری مطالبات مردم و به‌منظور تقویت شبکه و ارائه خدمات مطلوب به نقاط کم‌برخوردار، سایت جدید همراه اول در خیابان گنبد سبز این شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی نصب و راه‌اندازی شد.
دوشنبه 25 دی 1402
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر نیشابور گفت: ورزش سلامتی و نشاط را در جامعه ایجاد می‌کند، این امر اگر در مسیر درستی هداست شود انسان را به ارزش‌های اخلاقی و دینی می‌رساند.
دوشنبه 11 دی 1402

رئیس شورای امربه‌معروف فرمانداری نیشابور:

رئیس شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر و سرپرست فرمانداری نیشابور گفت: حضرت فاطمه (س) الگویی برتر برای زنان مسلمان است و حجاب فاطمی نیز برترین پوشش و حجاب برای بانوان بشمار می‌رود.
دوشنبه 11 دی 1402
رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور گفت: ورزش موجب نشاط و شادابی می‌شود؛ اما در این حوزه باید از آسیب‌ها جلوگیری کرد و لازمه آن اجرای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر است.
یک‌شنبه 19 آذر 1402
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر نیشابور گفت: مداحان در مجالس ذکر و عزاداری ائمه اطهار و شاعران نیز در سرودن اشعارشان، باید ترویج و احیای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را از اهداف خود قرار دهند.
شنبه 04 آذر 1402

دادستان نیشابور:

دادستان نیشابور گفت: قوه قضاییه و مجریه دو رکن مهم اجرا در کشور هستند، مجلس قانون‌گذاری می‌کند و وظیفه قوه قضائیه، اجرای دقیق قوانین در راستای ترویج معروف و بازدارندگی از منکر بدون خوب و بد کردن قانون است.
دوشنبه 08 آبان 1402

تمامی حقوق این سایت برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی محفوظ است.